Chmiel za Kajzera w Poznaniu

Kierownica

W SpecHouse PSŻ Poznań doszło do rotacji personalnej. Z klubu odszedł Marcel Kajzer, a nowym zawodnikiem „Skorpionów” został Robert Chmiel.

 

PoznanPo trzech latach startów z poznańskim zespołem pożegnał się Marcel Kajzer. Wychowanek Kolejarza Rawicz został wypożyczony do klubu, w którym się wychował. W poniedziałek rano Kajzer został poinformowany przez trenera o powołaniu na mecz w Rzeszowie, ale pomimo tego poprosił poznańskich działaczy o zgodę na wypożyczenie do Metaliki Recycling Kolejarza Rawicz. 30-latek być może zadebiutuje w nowej drużynie już w najbliższy weekend, kiedy to rawiczanie zmierzą się na wyjeździe w Opolu z miejscowym OK Bedmet Kolejarzem.

Z kolei nowym nabytkiem żółto-czarnych został wychowanek ROW-u Rybnik Robert Chmiel. 22-latek związany jest kontaktem ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk, ale w tym klubie nie ma zbyt wielu okazji do ścigania się. Chmiel będzie reprezentował drużynę z poznańskiego Golęcina w charakterze „gościa” i być może zadebiutuje już w piątkowym spotkaniu PSŻ-u w Rzeszowie.

 

 

 

źródło:informacja własna

 

Maciej Major