Wiktor Lampart, Mateusz Cierniak i Mikkel Michelsen zostają w Motorze Lublin na sezon 2022

IMG 0690

Podczas niedzielnego meczu MOJE BERMUDY Stal Gorzów - Motor Lublin dowiedzieliśmy się jakie barwy przyodzieją zawodnicy Motoru Lublin na przyszły sezon. Zarówno Wiktora Lamparta, Mateusz Cierniaka, Mikkel Michelsen ujrzymy w barwach lubelskich koziołków. 

LublinKibice Motoru Lublin z pewnością mają powód do zadowolenia. Wiktor Lampart będzie reprezentować klub przez kolejne dwa sezony. Z kolei Mateusz Cierniak na obecny moment przekazał, że porozumiał się na rok startów. Juniorzy Motoru Lublin są czołowymi młodzieżowcami w PGE Ekstralidze w sezonie 2021. Oprócz młodzieżowców w przyszłym roku zobaczymy także Mikkel'a Michelsen'a. Duńczyk w tym roku zdobył tytuł Mistrza Europy. W PGE Ekstralidze z kolei legitymuje się średnią biegopunktową 2.080.

Źródło: speedwayekstraliga.pl

Martyna Olejnik

Mieszkam w Śmiglu niedaleko Leszna. Żużlem interesuje się już od 13 lat. Wszystko zaczęło się od wyjazdu na pierwszy mecz, na który zabrał mnie mój tata. Moją ulubioną drużyną, której w sezonie kibicuje jest FOGO Unia Leszno. W wolnym czasie lubię pobiegać, słuchać muzyki, a także fotografować. Pozdrawiam!