eWinner 1. Liga 2022 - składy drużyn

eWinner1ligaPrezentujemy składy wszystkich drużyn eWinner 1. Ligi w jakich przystąpią do rywalizacji w sezonie 2022.

 

 

Zielona Gora
Stelmet Falubaz Zielona Góra

Trener: Piotr Żyto

Seniorzy:
Piotr Protasiewicz
Krzysztof Buczkowski
Max Fricke
Rohan Tungate

U24: 
Jan Kvech
Mateusz Tonder
Damian Pawliczak

Juniorzy:
Fabian Ragus
Dawid Rempała
Nile Tufft

Krosno
Cellfast Wilki Krosno

Trener: Ireneusz Kwieciński

Seniorzy:
Tobiasz Musielak
Mateusz Szczepaniak
Andrzej Lebiediew
Vaclav Milik

U24:
Rafał Karczmarz
Marko Lewiszyn

Juniorzy:
Franciszek Karczewski
Krzysztof Sadurski
Patryk Nater
Kacper Przybylski
Aleks Rydlewski

Rybnik
ROW Rybnik:

Trener: -

Seniorzy:
Grzegorz Zengota
Krystian Pieszczek
Siergiej Łogaczow (Rosja)
Andreas Lyager (Dania)

U24:
Patryk Wojdyło
Leon Flint (Wielka Brytania)

Juniorzy:
Paweł Trześniewski
Przemysław Giera
Seweryn Grabarczyk
Kacper Tkocz
Błażej Wypior
Lech Chlebowski

Gdansk
Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Trener: Eryk Jóźwiak

Seniorzy:
Jakub Jamróg
Adrian Gała
Rasmus Jensen
Wiktor Kułakow
Thomas Joergensen

U24:
Wiktor Trofimow
Drew Kemp
Piotr Gryszpiński

Juniorzy:
Kamil Marciniec
Marcel Krzykowski

Bydgoszcz
Abramczyk Polonia Bydgoszcz

Trener: Jacek Woźniak

Seniorzy:
Adrian Miedziński
Daniel Jeleniewski
Matej Zagar
Kenneth Bjerre

U24:
Roman Lachbaum
Oleg Michaiłow

Juniorzy:
Wiktor Przyjemski
Przemysław Konieczny
Hubert Gąsior
Bartosz Głogowski

Lodz
Orzeł Łódź

Trener: Adam Skórnicki

Seniorzy:
Marcin Nowak
Norbert Kościuch
Niels Kristian Iversen
Timo Lahti
Brady Kurtz

U24:
Michał Gruchalski
Luke Becker
Tom Brennan
Ben Ernst
Jack Thomas

Juniorzy:
Nikodem Bartoch
Mateusz Dul
Aleksandr Grygolec
Oskar Kołak
Jakub Sroka

Gniezno
Aforti Start Gniezno

Menedżer: Błażej Skrzeszewski 

Seniorzy:
Oskar Fajfer
Ernest Koza
Zbigniew Suchecki
Michael Jepsen Jensen
Peter Kildemand
Antonio Lindback

U24:
Szymon Szlauderbach
Philip Hellstroem-Baengs
Nick Agertoft
Romano Hummel

Juniorzy:
Mikołaj Czapla
Marcel Studziński
Szymon Szwacher
Kacper M. Grzelak
Mateusz Jabłoński

Landshut
Trans MF Landshut Devils

Menedżer: Klaus Zwerschina i Sławomir Kryjom

Seniorzy:
Martin Smolinski
Tobias Busch
Kai Huckenbeck
Erik Riss
Dimitri Berge

U24:
Michael Haertel
Mads Hansen

Juniorzy:
Nick Bloedorn
Erik Bachhuber
Mario Niedermeier

Kaski

źródło: strony klubowe

 

 

Sebastian Kołodziej

Sport żużlowy jest moją pasją od najmłodszych lat. Marzenie o jeździe na żużlu musiałem odłożyć na bok realizując się po drugiej stronie tego sportu