Motor Lublin - Moje Bermudy Stal Gorzów(zapowiedź)

LublinW niedzielę (07.08.2022) Motor Lublin podejmie u siebie Moje Bermudy Stal Gorzów. Mecz rozpocznie się o godzinie 19.15. Zapowiada się ciekawe widowisko.

Do Lublina Stal Gorzów przyjeżdża w znacznym osłabieniu. W meczu nie będzie mógł wystąpić Martin Vaculik. Zawodnik z Gorzowa doznał złamania łopatki. W Lublinie nie pojedzie również Oskar Paluch, zawodnik Stali Gorzów. Pod znakiem zapytania stoi również występ Andersa Thomsena, który zaliczył groźny upadek w lidze duńskiej. Za to Motor podejdzie do tego spotkania w optymalnym zestawieniu. 

Dla zawodników Motoru będzie to też potwierdzenie swojej dyspozycji. Pod znakiem zapytania stoi forma Maksyma Drabika. Ostatnio znacznie loty obniżył Wiktor Lampart. Zawodnik jest zdecydowanie w cieniu młodszego kolegi z drużyny Mateusza Cierniaka. Od Lamparta wymaga się zdecydowanie więcej niż "dobry start". Pojedynek Gorzowa z Lublinem będzie starciem dwóch kapitanów Michelsena i Zmarzlika. Kto wyjdzie z tego starcia zwycięsko? Dowiemy się w niedzielę. 

 

Awizowane składy:

 

LublinMotor Lublin:

9. Jarosław Hampel

10. Fraser Bowes

11. Maksym Drabik

12. Zastępstwo zawodnika

13. Mikkel Michelsen

14. Wiktor Lampart

15. Mateusz Cierniak

GorzowMoje Bermudy Stal Gorzów: 

1. Szymon Woźniak

2. Anders Thomsen

3. Patrick Hansen

4. Wiktor Jasiński

5. Bartosz Zmarzlik

6. Mateusz Bartkowiak

7. Oskar Hurysz

 RMF 3648

 

Sędzia: Michał Sasień

Wynik pierwszego meczu: Moje Bermudy Stal Gorzów 44:46 Motor Lublin

Michał Kulpa